Felgi

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty na felgi, w tym także na felgi aluminiowe. Dysponujemy Felgami do każdego modelu auta. Przyjedz i zobacz.
Pokreśl zgrabną linię swojego samochodu z RS OPONY, dobierzemy dla Ciebie odpowiednie felgi, dzięki którym twoje auto będzie bardziej atrakcyjne i estetyczne.
Oferujemy wyłącznie oryginalne felgi renomowanych producentów, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i homologacje.
ZAUFAJ PROFESJONALISTOM!

Felgi aluminiowe

Felgi aluminiowe potocznie zwane alufelgami lub alusami, są elementem auta, który wyraźnie poprawia jego wygląd. Samochód na alufelgach zyskuje dynamiczny i agresywny charakter.
Wygląd to jednak nie wszystko! Właściwości felg aluminiowych wpływają też na osiągi auta, komfort i bezpieczeństwo podróży.
Oferujemy szeroki wybór felg aluminiowych. W naszym sklepie każdy znajdzie dla siebie najlepsze felgi.

Naprawa felg

Świadczymy także serwis felg, dokonujemy różnego rodzaju napraw zniszczonych felg stalowych i aluminiowych.
Zajmujemy się ponadto usługami w zakresie piaskowania, malowania proszkowego i natryskowego oraz ślusarstwa stalowego felg. W ramach piaskowania oczyszczamy strumieniowo-ciernie różnego rodzaju powierzchnie bez względu na gabaryty, stan zanieczyszczenia oraz rodzaj czyszczonej powierzchni. Stosujemy wiele metod zabezpieczeń antykorozyjnych. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone i rozbudowane zaplecze warsztatowo-techniczne. Teren wykonywanych przez nas usług to miasto Szczecin.

Renowacja felg

Przynieś do nas swoje stare felgi, a sprawimy, że będą wyglądały jak nowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
KUPUJ NA RATY